Montaż

Montaż mat jest szybki i prosty dzięki nachodzącym na siebie elementom brzegowym. Specjalne piny zapewniają stabilne i wytrzymałe połączenia. Otrzymana powierzchnia bez przerw, stopni czy ubytków jest bezpieczna w użytkowaniu. W przypadku konieczności przeniesienia mat do innej lokalizacji ich demontaż, przechowywanie oraz przetransportowanie nie sprawiają trudności.

Poznaj szczegóły

Instalacja Mega Deck HD

Dwustronna konstrukcja mat umożliwia łatwy montaż i wszechstronne zastosowanie. Maty są układane dopasowując się do siebie dzięki 30-centrymetrowym elementom brzegowym, naprowadzającym je na właściwe miejsce. Po ułożeniu, maty są blokowane pinem, w celu utworzenia mocnej, nie przesuwającej się powierzchni. Ten wytrzymały system nachodzących na siebie elementów brzegowych pozwala na uzyskanie dodatkowej wytrzymałości i usztywnienia. Najmocniejszymi punktami mat MegaDeck HD są miejsca połączeń, a niewielkie przestrzenie pomiędzy powierzchnią mat ułatwiają odpływ wody deszczowej. Innowacyjna technologia połączeń zapobiega przesuwaniu się i oddalaniu mat pod wpływem bardzo dużego obciążenia lub momentu obrotowego. Poprzez połączenie mat w wielu punktach, ten wyjątkowy system pozwala na poradzenie sobie z ogromnymi statycznymi i dynamicznymi obciążeniami. Łatwe w obsłudze, wykonane z odlewów aluminiowych piny, dostarczają bezpieczne połączenia mat w wielu różnych konfiguracjach, z użyciem tylko jednego drążka jako narzędzia.

Instalacja Signa Road

Zachodzące na siebie elementy brzegowe znajdujące się po obu stronach mat wykonane są z wytrzymałego i trwałego materiału HDPE. Pozwalają one na połączenie sąsiadujących paneli, zapewniając usztywnienie oraz wytrzymałość. Złącza Camlock własnej konstrukcji oraz bolce kompozytowe dopasowują się do listew, aby ściśle zabezpieczyć maty i zapobiec przedostawaniu się błota na powierzchnię. Skuteczne połączenia paneli osiąga się za pomocą prostego obrotu standardowym kluczem imbusowym. Maty SignaRoad mogą być układane tak aby zapewnić drogi proste oraz kręte.

Instalacja Dura Deck

Maty posiadają otwory do połączenia na każdym z narożników oraz pośrodku dłuższego boku. Pozwala to na ułożenie mat obok siebie w zróżnicowany sposób lub pod kątem 90 stopni. Mogą być połączone za pomocą dwustronnego lub czterostronnego metalowego łącznika, który poradzi sobie z obsługą ruchu ciężkich pojazdów. Maty DuraDeck mogą też być używane bez łączników w przypadku większości tymczasowych projektów.

Przykładowe
wskaźniki
– montaż mat
Mega Deck HD

montaż w liczbach

TRANSPORT

Ilość mat możliwa do przewiezienia przy użyciu standardowego pojazdu ciężarowego (maty plus wyposażenie)

40 mat

Mega Deck HD

90 mat

Signa Road

500 mat

Dura Deck

Oferta w zakresie instalacji mat

Przy zakupie lub wynajmie mat firma Industrial Mats oferuje Państwu pomoc i asystę w zakresie kompleksowego przygotowania placów. Możemy poprowadzić szkolenia dla pracowników Państwa firmy dotyczące montażu mat. W szczególnych wypadkach możemy zaoferować roboty ziemne (np. niwelacja i podsypka piaskowa lub żwirowa) oraz ułożenie płyt z użyciem własnych pracowników i sprzętu.
Z uwagi na zróżnicowanie lokalizacji, warunków gruntowych oraz potrzeb klienta, wycena i zakres prac jest ustalany indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.
Try baseball jerseys online sale with low price, rush to purchase. Purchase hurry up baseball jerseys Sports Accessory Women Jerseys Nike NFL Jerseys Sports Caps..