O nas

INDUSTRIAL MATS

Jesteśmy dystrybutorem na Polskę oraz Europę Wschodnią produktów amerykańskiej firmy Signature Systems Group. Zajmujemy się wynajmem oraz sprzedażą mat kompozytowych stosowanych jako tymczasowe rozwiązania ochrony i wzmocnienia podłoża. Zapewniamy szeroką gamę wysokiej jakości produktów, zaprojektowanych i wyprodukowanych w celu umożliwienia dojazdu ciężkich maszyn i sprzętu do miejsc niedostępnych ze względu na brak dróg i niestabilne warunki gruntowe. Oferowane przez nas produkty, są wiodącym na świecie systemem przemysłowych mat kompozytowych i znajdują zastosowanie w wielu branżach.

Amerykańska firma SIGNATURE SYSTEMS GROUP działająca od 20 lat na rynku, jest obecnie największym na świecie producentem oraz dystrybutorem mat przemysłowych.

Produkty SSG znalazły uznanie niektórych spośród największych przedsiębiorstw z branży petrochemicznej, budowlanej i wydobywczej. Są stosowane przez wojsko, przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych, a także podczas koncertów i wydarzeń specjalnych, m.in. podczas Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie, gdzie posłużyły do przygotowania ponad 180tys.m2 tymczasowych podłoży i dróg dojazdowych.

BRANŻE PRZEMYSŁOWE:

Budowlana / konstrukcyjna

Petrochemiczna

Urządzenia dźwigowe

Przesył energii

Górnictwo

Rurociągi

Transport ponadgabarytowy, specjalistyczny

Usługi komunalne

Rekultywacja środowiska

Energia odnawialna

Kolej

Wojsko

Lotnictwo

Zwalczanie skutków klęsk żywiołowych

JAKOŚĆ I INNOWACJE

Zaangażowanie producenta w badania i rozwój, poskutkowały stworzeniem najbardziej wszechstronnych produktów, osiągających najwyższą wydajność na rynku. Signature Systems Group jako lider w dziedzinie wytwarzania i dystrybucji mat, posiada w Stanach Zjednoczonych najnowocześniejszy i certyfikowany w ramach norm ISO zakład produkcyjny.
Jakość produktów znajduje się pod ścisłym nadzorem w ciągu całego procesu wytwarzania. Liczne inspekcje przeprowadzane są w każdym punkcie procesu produkcji i dystrybucji, aby zapewnić pełną zgodność wyrobów ze standardami jakości.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Mając świadomość odpowiedzialności za środowisko naturalne, producent zachowuje najwyższe standardy dotyczące zrównoważonego rozwoju w zakresie polityki pozyskiwania materiałów, metod produkcji oraz zarządzania infrastrukturą. Oferowane produkty minimalizują wpływ na otoczenie rozwiązań stosowanych do ochrony podłoża.
Nasze maty kompozytowe nadają się do powtórnego przetworzenia i są produkowane z materiałów poddanych recyklingowi. Są także bardzo trwałe, nie pękają i nie kruszą się, eliminują możliwość przeniesienia gruzu, pasożytów, pleśni czy substancji chemicznych do otoczenia. Jako produkt lekki i łatwy w czyszczeniu, transporcie oraz montażu, mogą być wykorzystywane wielokrotnie i stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych płyt betonowych czy drewnianych.

GLOBALNY ZASIĘG

Produkty SSG trafiają do ponad 80 krajów poprzez sieć agentów i partnerów na całym świecie.

WSPARCIE EKSPERTÓW

Wykwalifikowani menedżerowie projektów i eksperci produktowi nadzorują instalacje mat w wielu zakątkach świata.

JAK MOŻEMY POMÓC?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z nami.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Try baseball jerseys online sale with low price, rush to purchase. Purchase hurry up baseball jerseys Sports Accessory Women Jerseys Nike NFL Jerseys Sports Caps..